MODA - STİL ÖNERİLERİ Festival stilinin olmazsa olmaz parçaları Baharın gelmesiyle festival dönemi de geldi çattı! Genellikle festival denince akla daha bohem ve hippi tarzda parçalar gelse de trendlerin değişmesi ile birlikte festival stilinde de öne çıkan trend parçalar her yıl değişiyor. İşte 2017 yılında festivallerde sıkça göreceğimiz parçalar... 50 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
13.04.2017
Banner
Getty Images Turkey

Bu yıl festivallerde en sık göreceğimiz parçaların başında çiçek motifli ve desenli parçalar geliyor. Çiçekli bluzlar, elbiseler ya da çiçek işlemeli kot parçalar festival stilinin alıştığımız renk tonlarının aksine daha renkli ve enerjik bir görünüm katacak. 

Bu sene özellikle kot parçaların, yüksek bel eteklerin içine bodyler giyerek onları ceketlerle tamamlamak oldukça trend. Haliyle bu stili festivallerde de yüksek bel kot pantolon ve şortlarla sık sık göreceğiz.

Artık zaman pantolonların, eteklerin üstüne tül parçalar giyme zamanı! Festivallerin bohem ya da grunge havasına bu transparan tül parçalar çok yakışacak. Tişörtlerin ya da crop top denen kısa üstlerin üstüne rahatlıkla giyebileceksiniz. 

Festival stillerinin en olmazsa olmaz parçalarından olan kısa, göğüs altında biten üstler ya da omzu açık üstler bu yıl da her yıl olduğu gibi festival stilinin gündeminde olacak. 

Markalar bu yıl kot pantolonlara ve şortlara koleksiyonlarında çok daha fazla yer vererek, çeşitliliği arttırdı. Festival stilinde görmeye alışık olduğumuz kot şortlarda ve pantolonlarda bu yıl daha fazla model göreceğiz biz de…

Festival demek olabildiğince çok aksesuar kullanmak demek! Ama bu yıl takılarda özellikle yıldız figürü öne çıkıyor ve küpelerden choker kolyelere, saç tokalarına kadar her yerde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 

Çantada bu ilkbahar/yaz dönemine damgasını vurmaya hazırlanan hasır çantalar festival stili için de ideal bir seçim olacaktır. Özellikle sırt çantası modeller ile hem fonksiyonel hem trend bir tercih yapmış olabilirsiniz. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler