MODA - STİL ÖNERİLERİ Drapeli eteklerle yaz kombinleri Hem şık hem de spor kombinlerin vazgeçilmez parçası olan drapeli etekler bu sezon geri döndü. Farklı kumaş ve tasarımlardan yapılan drapeli etekler, spor ayakkabıdan topuklu ayakkabıya, sandaletten babete kadar pek çok ayakkabı ile kombinlenebiliyor. 22 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
02.07.2018
Banner

Ekoseli ön tarafında drapesi olan mini etek ile beyaz gömleğin tek tarafını eteğin içerisine koyarak kombinleyebilirsiniz. Altına giyeceğiniz spor ayakkabı ile sokak modasını yakalayabilirsiniz.

Gömlek -Zara, Etek-Stradivarius, Ayakkabı-Adidas Campus

Lacivert eteğinizle birlikte gömlek çok güzel bir uyum sağlayacaktır. Çok kısa ve uzun giyinmek istemiyorsanız midi boy ideal olacaktır. Spor bir ayakkabıyla görünümü tamamlayabilirsiniz.

Gömlek-Zara, Ayakkabı-Puma, Etek-Twist

 

Renkli çizgili ve pileli etekle giyeceğiniz gömlek ile tarz bir görünüm elde edersiniz. Günlük olarak ya da özel günlerde kombin olarak kullanılabilir.

Gömlek ve etek-Zara, Ayakkabı-New Balance

Kot rengi etek ile kıpır kıpır bir yaz günü kombini elde edebilirsiniz. Altına giyeceğiniz sezonun modası beyaz spor ayakkabı ile havalı bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Gömlek-Zara, Etek- Beymen, Ayakkabı-Steve Madden 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler