MODA - STİL ÖNERİLERİ Denemeniz gereken 4 denim stili Her kadının dolabında en az bir adet bulunan, her mevsim tercih edilen zamansız parçalardan denim parçaları Victoria’s Secret modellerinin sokak stilinde nasıl kombinlediklerini sizler için derledik. 39 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
07.11.2017
Banner

Göbek kısmını çok az açıkta bırakacak şekilde kısa basic üstlerle ya da önden bağlayarak gömlekle kullanmak ünlü süper modellerin favori stillerinden. Genellikle bot ya da sandalet gibi parçalarla ve büyük çantalarla bir arada kullanarak spor ama iddialı bir stil oluşturuyorlar.

Crop top denen göğüs altında biten kısa üstler ile de daha seksi ve iddialı bir görünüm elde eden süper modellerin bu tip kombinler için tercihleri genellikle zarif ve sade topuklu ayakkabılar. Böylelikle dikkati daha çok üst tarafa çekmiş oluyorlar. 

Sportif, rahat ya da bohem stilin anahtar parçalarından olan denim salopetler de Victoria’s Secret meleklerinin favorilerinden. Özellikle düz taban ayakkabılar, botlar ve dağınık doğal saçlar bu stil için ideal.

Mini kot etekleri ya da şortları kim sevmez ki? Melekler ise bu tip parçaları daha rahat, salaş ya da düz kesim parçalarla kombinlemeyi seviyorlar. Dağınık görünüm ile daha havalı olmak bu stilin anahtar kelimesi. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler