MODA - STİL ÖNERİLERİ Dar kotlarla giyilebilecek en iyi 5 ayakkabı Her ne kadar jean trendleri son birkaç sezondur rotasını değiştirip dar kotları bir kenara itmiş gibi gözükse de dar kesim pantolonlar bazı durumlarda hala en iyi tercih olma durumunu koruyor ve çoğumuzun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Peki dar kotların hakkını veren en iyi ayakkabı modelleri neler? 18 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
01.11.2016
Banner

Daha rahat ve spor kombinler yapıp, esnek kumaştan bir skinny jeans tercih ettiğinizde gösterişli, farklı ya da trend bir spor ayakkabı ile kombini tamamlayabilirsiniz. Özellikle crop top model bluz ve kazaklarla sizi çok daha şık gösterecektir.

Maskülen stilin öncülerinden olan loaferlar dar kotlar için en iyi alternatiflerden. Salaş bir kazak, uzun dökümlü bir gömlek hatta büyük beden bir sweatshirtle bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dış giyimde ise deri ceketler ya da trençkotlar bu stilin iyi birer tamamlayıcı parçası olabilir. 

Dar kotların olmazsa olmaz tamamlayıcılarından biri onu en şık ve feminen gösteren stilettolardır. Hem gündüz hem gece üstüne giyeceğiniz düz bir tişört ve ceketle bile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. 

Biraz şık biraz rahat arada bir denge arayanlar için en iyi alternatif sivri burun babetler… Özellikle daha canlı renklerde tercih ettiğiniz modeller sonbahar döneminde size yüksek enerji de verecektir. Ceketlerle bir arada kullanarak ofis stiline bile uyarlayabilirsiniz.

 

Sonbahar ve kış döneminde eğer çok uzun boylu değilseniz skinny jeanleri düz taban bot ya da uzun çizmelerden ziyade kalın topuklu ya da çorap şeklinde botlarla tamamlamakta fayda var. Aksi halde boyunuzu daha kısa gösterebilir. Bu tip botlar bileğinizi sardığı için skinny jeanlerle çok daha rahat kullanılabilir ve bütünlük sağlayabilir.

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler