MODA - STİL ÖNERİLERİ Bu bahar dolabınızda olması gereken 6 parça Bu bahar giyimden aksesuara kadar pek çok trend yine moda dünyasının gündemine oturdu. Ancak bazı trendler yalnız bu sezon için değil dolapların zamansız parçaları arasında olmaya çoktan aday. İşte bu bahar dolabınızda yer etmesi gereken 6 parça... 33 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
14.03.2017
Banner

Her ne kadar bu sezon trend olsa da pembe renk bir parça farklı stillere hızla uyum sağlayabileceği ve fark yaratmak istediğiniz zamanlarda işinize yarayacağı için dolaplarınızın zamansız parçaları arasına da girecektir. Bu sezon ne yapıp edip mutlaka pembe bir parçaya dolabınızda yer açın deriz! Bu pembe bir elbise de olabilir, pembe bir çanta da… Özellikle fuşya tonları ön plana çıkarken bu rengi sevmek için tam zamanı.

Sezonun bir diğer favori rengi olan haki yeşilinin pek çok farklı tonunda parçaları gündeme oturdu bile. Haki yeşili siyahtan, tabaya, turuncudan, sarıya kadar pek çok renkle uyum sağlayabildiği ve her daim sizi cool göstereceği için bu sezon haki yeşiline dolaplarda yer açmakta fayda var. Özellikle trençkot kurtarıcı bir parça olabilir.

Aksesuar bazında sezonun en ilgi çeken detaylarının başında korseler ya da korse ile birleşik üstler oldu. Sizi çok daha ince, bel kısmınızı şekilli gösterebilecek ve aynı zamanda dikkat çekici ve seksi bir hava oluşturmanıza yarayacak bu parçalara bir göz atın. Özellikle ceket üstüne takarak da kullanabilirsiniz ve en klasik kombinlerinizi bile bir moda haftası kombinine çevirebilirsiniz.

Bu sezon ayakkabılarda öne çıkan renklerin başında beyaz geliyor! Beyaz bir topuklu ya da loafer ya da babet ile hem daha ferah hem de daha cool bir hava oluşturabilirsiniz. Siyah bir takımın altına da beyaz bir takımın altına da kullanarak ciddi ve asil bir duruş sergileyebilirsiniz. Özellikle küt topukların hala popülerliğini koruduğu bu günlerde böyle bir model ile aynı zamanda rahat da edeceksiniz.

Çiçek figürleri ya da patlayan renk tonlarında rugan modeller ile ayakkabılar bu sezon “ben buradayım” demeye hazır! En sade ve spor kombinlerinizin altında ya da bir davete giderken böyle bir ayakkabı sizin tek bir parçada istediğiniz farkındalığı yaratmanıza yarayacaktır. Dolaplarınıza bu sezon kendini öne çıkaran renkte bir ayakkabı mutlaka alın. 

Boyfriend ya da elbise kesim ceketler birkaç sezondur hayatımızda ve son sürat dolaplarımızı işgal ederken bu sezon yine elbise formunda ceketler ufak bir değişiklikle tekrar gündeme oturuyor. Özellikle kruvaze tipte olan ceketler ve ceket elbiseler hem kemer ve hem de korselerle kullanılabiliyor. İster spor ayakkabı ister topuklu ayakkabı ile tercih edin bir ceket her zaman dolapların zamansız parçaları arasında yer almaz mı zaten? 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler