MODA - STİL ÖNERİLERİ Bu bahar dolabınızda olması gereken 4 trend İlkbahar/Yaz 2018 defilelerinden yola çıkarak bu bahar trend olan ve alışveriş listenizde bulunması gereken parçaları sizler için araştırdık. Bu özel parçalar, zamansız olmalarıyla da stilinizde ve dolabınızda uzun süreler yer edinebilir. 44 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
01.03.2018
Banner

Ara mevsimlerin en sevilen ve kullanışlı dış giyim parçası trençkotlar bu bahar hiç olmadığı kadar, farklı form ve stilleriyle yeniden çok trend olacak. Eğer hala dolabınızda bir trençkot yoksa bu bahar almanızı tavsiye ederiz çünkü önümüzdeki Sonbahar sezonunda da popülerliğini koruyacak.

 

İlkbahar sezonunda eğer kendinize sadece tek bir şey alma sözü verdiyseniz bu parça mutlaka iyi bir pantolon-ceket takımı olmalı. Chloe ve Dior İlkbahar 2018 defilelerinde gördüğümüz takımlar, ulaşılabilir markalar tarafından da İlkbahar sezonunda üretildi. Özellikle renkli olanları en sevdiklerimiz arasında yer alıyor.

 

Geçtiğimiz sezonlarda taytlar ve eşofmanlar günlük stillerimizin parçası haline gelmişti. Ancak bu sezon daha feminen parçalar hayatımıza giriyor. Bu İlkbahar kalem etekler biraz daha uzayarak dolabımızdaki midi eteklerin yerini alıyor.

 

Omzu, açık, düşük omuzlu elbise, gömlek ve bluzlar birkaç yıldır popülerliğini koruyor. Yükselen trendine bu bahar da devam eden parçalar, daha önce karşımıza penye ve elbiselerde karşımıza çıkıyordu. Bu yıl ek olarak triko ve süet olarak da dolaplarda yer alacak.

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler