MODA - STİL ÖNERİLERİ Boğazlı kazak nasıl kombinlenir? Kış dolaplarının olmazsa olmaz parçalarından biri şüphesiz boğazlı kazaklardır. Yalnızca fonksiyonel açıdan mevsime uygun olmaları ile değil artık stil oluşturma aşamasında da moda dünyasında daha sık karşımıza çıkar oldular. 1 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
09.02.2016
Banner
Ünlü isimler son zamanlarda özel davetlerde bile stillerini tamamlarken boğazlı kazak tercih eder oldular. Gelin, ünlülerin en çok uyguladıkları boğazlı kazak kombinlerine bir göz atalım.

Boğazlı kazakları pantolonlarla botlarla tercih ederek hem rahat hem de şık bir stil elde edebileceğiniz gibi onları eteklerle ve topuklu ayakkabılarla kullanarak çok daha şık ve özel bir geceye uygun bir hale bile getirebilirsiniz.

Daha farklı ve trend bir görüntünün peşindeyseniz siz de ünlülerin tercih ettiği gibi spor bir boğazlı kazağı pullu ve payetli ya da işlemeli, farklı kesim bir etekle deneyebilirsiniz. Dilerseniz altına spor ayakkabıyla ya da botla gündüze, şık bir stiletto ile geceye uyarlayarak ortamın yıldızı olabilirsiniz. 

Pek çok ünlünün stillerinde en sık uyguladıkları trend olan boğazlı kazak-etek kombinlerinde kalın kazaklar yerine daha ince ve merserize olanlara mutlaka dolabınızda yer açın. Kalınlardan ziyade daha ince yapılı olanları kalın ve uzun paltolarınız ve ceketleriniz ile giyerek de daha şık ve havalı bir görüntüye sahip olabilirsiniz. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler