MODA - STİL ÖNERİLERİ 'Battaniye atkılar' nasıl kombinlenir? Buz gibi soğuk havalarda evinizin sıcaklığını yanınıza taşıyacak büyük, adeta birer battaniyeyi çağrıştıran atkılar en kadim dostumuzdur. Ancak boyutları gereği günlük stilimize uyarlarken atkıyı nasıl takmamız gerektiği bir hayli kafa karıştırır. Bugün sizlere ilham alabileceğiniz 3 stil seçtik. 4 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
18.01.2018
Banner
Getty Images Turkey

Büyük atkıları boynuzun etrafında dolayarak takmak bu bölgeye bir ağırlık yapabilir. Bu stili tercih ediyorsanız kaşmir ve ipek karışımlı atkılar daha hafif olduğu için esnek ve bol bir şekilde rahatça boynunuza sarabilirsiniz.

Atkınızı açarak omuzlarınızdan bir şal gibi atın. Ardından ince bir kemerle iki tarafı birleştirin. Dilerseniz omuzlarınıza atacağınız kabanla muhteşem bir sokak stiline imza atmanız kaçınılmaz! Bu stille birlikte atkınız bir aksesuar değil kombininizin önemli bir parçasına dönüştü.

Eğer yün ya da akrilik karışımı rengarenk bir atkı takıyorsanız kombininizin en göze çarpan ayrınıtısı bu atkı olmalı. Atkınızı palto ya da ceketinizin üzerinden bir battaniyeyi üzerinize atmış gibi omuzlarınızdan aşağıya bırakın. Daha çarpıcı bir görünüm ceket ya da paltonuzun yakalarını dışarı çıkarın. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler