MODA - STİL ÖNERİLERİ 2016'nın mayo ve bikini trendleri Yaz yaklaşıyor. Kimler kumsalda güneşlenerek, denizin tadını çıkarmayı şimdiden hayal ediyor? Tatil bavulunuzu toparlamadan, sıcacık kumsallarda size eşlik edecek yılın mayo ve bikini trendlerini derledik. 42 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
18.05.2016
Banner

Retro trendinin plajlara yansımasıyla ortaya çıkan yüksek belli bikini altı, dikkatleri göbek bölgeniz yerine bacaklara çekecektir. Bu nedenle, göbek bölgenizdeki fazlalıkları saklamak için harika bir yöntem olacaktır.

Yüksek, kapalı yakalı görünümüyle halterci mayolarını andıran bu tarz, boyun kısmının yüksekliğiyle tüm dikkatleri omuzlarınızda toplayacak. Canlı ve parlak yüksek yakalı bikini üstü, trendleri en yakından takip edenler için vazgeçilmezlerden olacak.

Kişiye özel mayo trendiyle dikkatleri çeken tek parça mayolar, sade şıklığınızı tamamlayacak. Genellikle derin sırt dekoltesiyle veya bel bölgesindeki oyuntularla gözümüze çarpan tek parça mayoları, ister tek renk ister değişik baskılarla tercih edebilirsiniz.

80’lerin örgü bikinisi, bu sene tekrar göz kamaştırmaya devam ediyor. Üst ve alt kısmı bir biriyle uyumlu ve genellikle çok renkli olan bu bikiniler vücudunuzun kıvrımlarını ortaya çıkaracak.

Selena Gomez’in geçtiğimiz haftalarda Instagram’da paylaştığı bu bikini modeli, otantik havasıyla gönülleri fethediyor. Düşük omuzları ve fırfırlarıyla nostaljik bir havası olan bu bikini, bu senenin en gözdesi olmaya aday. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler