YAŞAM - SEYAHAT 2015’in en popüler 5 Yunan Adası Kısa tatil kaçamakları için Yunanistan’ın şu sıralar en popüler adalarına ne dersiniz? Bu sezon en popüler adalar sıralamasında da bir değişiklik oldu. Ege’nin hemen karşısındaki adalar artık kesmeyince biraz daha uzak adalara doğru açılmaya başladık. İşte 2015’in en popüler Yunan Adaları... 106 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
25.11.2015

Huzurlu ve sakin bir tatil arayışındaysanız Naxos bütün beklentilerinizi karşılayabilecek güzellikte. Venedik döneminden kalma kale ve manastırlarını keyifle gezdikten sonra onlarca plajdan birinde içeceğinizi yudumlayabilir ve kendinizi huzura teslim edebilirsiniz. Micri Viagla, Agios Georgios veya Kastraki plajlarında dinlenebileceğiniz gibi Grotto Plaka plajında da eğlenceye doyabilirsiniz. Adanın merkez kıyı kesiminde cafelerde ve restaurantlarda Yunan mutfağından lezzetler tadarak sonrasında da alışveriş yapabileceğinz birçok minik dükkan bulunuyor.

Nasıl gidilir? Kuşadasından Samos’a, Bodrum’dan Kos’a, Çeşme’den Sakız’a, Ayvalık’tan Midilli’ye, Kaş’tan Meis’e ya da Marmaris’ten Rodos’a geçerek bu adalardan feribot ile Naxos’a geçebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler