GÜZELLİK - SAÇ Yılbaşı gecesine özel saç önerileri Yeni yıl gecesi kıyafetinizi tamamlayacağınız saç modelleriyle bir anda farklı bir havaya girebilirsiniz. Kıyafetiniz hazır ama saç modeliniz hala bir soru işareti ise, önerilerimize mutlaka göz atmalısınız. 5 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
26.12.2016
Banner

Dalgalı saç hemen herkese yakışan en risksiz saç modellerinden biridir. Bu saç modelini ister denizden çıkmışçasına isterseniz daha iri dalgalar halinde kullanabilirsiniz. Bizim önerimiz böyle bir saç modeliyle daha sade kıyafetler tercih etmeniz.

Eskiden özellikle tek omuzlu kıyafetlerde tercih edilen bu saç modeli, şimdi hiçbir kurala gerek kalmadan istediğiniz her kıyafetinize uyum sağlıyor. Tek yana attığınız saçlarınızla kesinlikle cool bir görünüm yaratabilirsiniz. Üstelik düz ya da dalgalı fark etmez, istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. 

Topuz her dönemin vazgeçilmez klasikleri arasında. Abiye veya günlük kıyafetlerinizde kullanabileceğiniz bu modeli kendi tarzınız ve yüz şeklinize göre sıkı ya da dağınık şekilde tercih edebilirsiniz. Topuzunuzu gösterişli bir aksesuarla tamamlayın, farkı siz de göreceksiniz.

Örgülü modeller son zamanların favorisi. Hemen her ünlüde gördüğümüz bu modeller romantik havasıyla gönlümüze taht kurmuş durumda. Tabii bu romantik havayı kıyafet ve saç makyajınızla asi bir görünüme çevirmeniz de mümkün.

Yarım topuzlar bu sene çok sevilmiş ve moda olmuştu, bunun yanı sıra yarı toplu saçlar da senenin çokça gördüğümüz saç modelleri arasında. Pek çok ünlünün kırmızı halı tercihi olan bu saç modelini siz de yılbaşı gecesi için deneyebilirsiniz. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler