GÜZELLİK - SAÇ Yaz gelinlerine özel 6 saç modeli Düğün gününüzde tam sizi yansıtan, doğal modeller arıyorsanız doğru yere geldiniz! Bu yaz gelinlerine özel en doğal saç modellerini sizler için derledik. 44 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
03.07.2018
Banner

Eğer uzun saçlarınızı en doğal haliyle değerlendirmek istiyorsanız sade bir örgüyü tercih edebilirsiniz. Gereken şıklığı katmak için ise örgünün içine çiçekli ya da taşlı bir aksesuarı eklemeyi unutmayın.

Modern bir balerin topuzu ile gelinliğinizi ve makyajınızı öne çıkarabilirsiniz. Topuzunun altına yerleştireceğiniz duvakla birlikte düğüne hazırsınız!

Meghan Markle etkisiyle birlikte dağınık, düşük topuzlar bu sezon çok moda oldu. Düşük, dilerseniz hafif yana doğru bir topuzla romantik ve doğal bir hava yaratabilirsiniz. Sade bir beyaz taçla ise farklı ve zarif bir görünüm elde edebilirsiniz

Saç modeliniz ne olursa olsun daha ihtişamlı bir görünüm istiyorsanız mutlaka saçınızda aksesuar kullanın. 

Daha bohem bir hava için saçınızda örgülere yer verebilirsiniz. Topuz modele ekleyeceğiniz bir örgü abartılı bir görünümü hemen hafifleterek daha doğal ve genç etki yaratacaktır.

Saçınızı her koşulda açık bırakmak istiyorsanız küçük detaylarla fark yaratabilirisiniz. Yanlardan alacağınız tutamları arkada yarım toplayarak uçlarına ise hafif maşa uygulayarak doğal bir görüntü elde edebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler