GÜZELLİK - SAÇ Yaz davetlerine özel saç modelleri Yaz düğünleri tüm hızıyla başlamışken farklı saç tiplerine özel size ilham verecek saç modellerini derledik. 19 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
03.07.2017
Banner

Eğer uzun saçlarınız varsa Emily Ratajkowski’nin topuzundan ilham alabilirsiniz. Burada önemli olan gergin ve sert değil olabildiğince doğal bir topuz olması.

Ortadan ikiye ayırdığınız saçlarınızı kulaklarını kapatacak şekilde boyun hizasında toplayın. Hem salaş hem de şık olan bu model size gizemli bir hava katacak.

Ön taraftan sadece 2 yan örgü gibi duran bu modelin tüm sürprizi arkada. Saçın arka tarafında balık sırtından sepet örgüye birbirinden farklı örgü çeşitleri kır düğünleri için en romantik tercihler arasında yer alıyor.

Gevşek bir şekilde örülen örgü straplez elbiselerle olduğu kadar anvelop yaka elbiselere de çok yakışacaktır.

Şık bir balerin topuzuna ekleyeceğiniz kurdele ile farklı bir hava katabilirsiniz. Bu model özellikle dekolteli elbiselerde çok asil bir görünüm yaratacaktır.

Doğal, çok uğraşılmamış bir görünüm istiyor ve kısa saçlarınız varsa ıslak saçlarınıza uygulayacağınız deniz tuzu spreyleriyle bu modeli elde edebilirsiniz.

Kısa saçlıların davetler için saç modeli bulması her zaman zor olmuştur. Bu yaz Scarlett Johansson’un yana yatırdığı ıslak görünümlü saçlarından ilham alıyoruz.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler