GÜZELLİK - SAÇ İnce telli saçlara model önerileri Saçının hacimsiz ve solgun olduğunu düşünen ince telli saçlılara enerji getiren farklı modelleri bu yazıda derledik. 24 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
11.07.2018
Banner

Saçınızın boyu ve şekli nasıl olursa olsun perçemler her zaman daha hacimli bir görünüm kazandıracaktır. Dümdüz bir perçem yerine araları farklı uzunluklarda doğal bir kesim aradığınız hacimi verecektir.

 

Kısa kesim saçlar ince telliler için her zaman en uygun modeller olmuştur. Öz kısımları daha uzun olan küt kesimle saçınızdaki ağırlığı öne tarafa vererek daha dolgun bir görünüm yaratabilirsiniz.

 

Bir önceki küt saç modeli hoşunuza gitmiyor olabilir. Ancak dümdüz kesilmiş bir küt saç ince tellilerde yüzü aşağıya doğru çekecektir. Bu nedenle aralara belli belirsiz katlar ekletebilirsiniz.

 

Eğer saçlarınızı uzun olarak kullanmakta ısrarcıysanız, ortadan ayırmak yerin olabildiğince yandan ayırın. Böylece bir tarafa yoğunlaşan saçlarınız hacimli bir görünüm sunar. Saç diplerinize hacim veren köpük sıkarak etkiyi ikiye katlayabilirsiniz.

 

Saçlarınızın uçlarını bir ton açarak ya da aralara renk attırarak daha dinamik bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler