GÜZELLİK - SAÇ İlham veren 5 modern topuz modeli 'Topuz' denince aklımıza genelde klasik, abartılı ve sıkıcı modeller gelir. Yeni yazımızda yapımı kolay ve bir o kadar modern dokunuşlu topuz modellerini derledik. 48 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
21.02.2018
Banner

Yeni sezonda siyah kurdele şeklindeki saç aksesuarlarının karşımıza çıkacağını sık sık dile getirmiştik. Margot Robbie’nin de doğal topuzunda yine bu aksesuarı görüyoruz. Bu doğal görünümlü topuz için saçlarınıza nemliyken şekillendirici köpük sıkın. Ellerinizle şekillendirerek kurutun. Ardından dolayarak yukarıda toplayın.

Eğer uzun saçlıysanız parlak bitişli bir balerin topuzu için işe sevdiğiniz bir saç sabitleyicisi sürerek başlayın. Ardından saçınızı tepeden toplayın ve uçlarını örün. Son adım ise tepede topladığınız saçınızı dolayarak tel tokalarla tutturun.

Artık bir klasiğe dönüşen yarım topuzunuza romantik bir örgü katın. Tam ortada olacak şekilde örgünüzü hazırlayın, tel tokayla tutturarak topuzunuzu oluşturun. 

Bu nostaljik havalı topuz kıvırcık saçlılar için kurtarıcı bir model olabilir. Öncelikle dalgalarınızı istediğiniz gibi belirginleştirin. Ardından saçınızı öne doğru tepeden toplayın. Saçınızdan demetler alarak öne doğru sabitleyin.

Eğer tüm bu modelleri yapmak gözünüzde büyüyorsa her zaman klasik ve aynı zamanda spor görünümlü doğal bir yarım topuzdan yararlanabilirsiniz. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler