GÜZELLİK - SAÇ İlham köşesi: Geriye taranmış saçlar Bu yıl Cannes kırmızı halısında saç stillerini yakın takibe aldığımızda bir trend başlı başına öne çıkıyor: Geriye taranmış saçlar! Bu yıl birçok ünlüde rastladığımız bu trend sizler için de mezuniyet ya da yaz düğünlerinde ilham verebilir. Gelin bu trendi yakından inceleyelim. 28 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
23.05.2017
Banner

“Loveless” filminin galasına katılan Adriana Lima klasik görünümlü straplez elbisesini  modern bir saç görünümü ile tamamladı. Eğer düz saçlıysanız ve maşa saçınızda zor duruyorsa davetlerde böyle şık ve modern bir tarz tercih edebilirsiniz.

Boynundaki ihtişamlı kolyesini öne çıkarmak için Bella Hadid saçlarını sıkıca arkada toplayarak yüksek bir at kuyruğu yapmış. Hadid, saçlarına aynı zamanda ıslak bir görünüm de vermiş. Eğer katıldığınız davette maksimalist bir takı kullanmayı düşünüyorsanız saçlarınızı arkaya doğru taramak doğru bir tercih olacaktır.

Ünlü model de yaka kısmındaki kumaş detaylarını ön plana çıkarmak için saçlarını arkada ıslak görünümlü bir yarım topuz tercih etti.

İngiliz oyuncu kısa saçlılara ilham verebilir. Lily Collins arkaya doğru taradığı saçlarını eğlenceli bir şekilde toplamış. Bizce mezuniyet stili için eğlenceli ve şık bir model. 

Ünlü model arkada topladığı saçlarının arasında küçük bir örgü ekleyerek romantik bir hava katmış.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler