GÜZELLİK - SAÇ Bu sonbahar denemeniz gereken saç trendleri Sonbahar gelmek için sırasını beklerken sonbahar trendleri çoktan kendinden bahsettirmeye başladı. Sonbahar defilelerine göre önümüzdeki dönemin saç trendleri de çok keyifli olacağa benziyor. Gelecek dönemin saç trendlerini yazımızda inceledik. 24 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
16.09.2016
Banner

Broşlardan taçlara ve saç taraklarına kadar pek çok eski saç aksesuarı bu sezon geri dönüyor. Annelerin anneannelerinizin aksesuar kutularını karıştırmayı ihmal etmeyin.

Bu sezon ortadan ayrılan saçlar arka plana düşerse şaşırmayın, çünkü yandan derince ayrılmış saçlar öne çıkacağa benziyor.

Kabarık, hacimli dalgalı ve kıvırcık saçlar her sezonun vazgeçilmezlerinden. Tabii ki önümüzdeki sezonun da gözdeleri arasına girmiş durumdalar.

80’ler ve 90’ların gençlik saçları bu sezon geri dönüyor. Tost saçların revaçta olacağını tahmin bile edemezken, Gucci bu saçları olabilecek en şık hale getiriyor.

Hem dağınık hem sıkı sıkıya toplanmış bir şekilde kullanabileceğiniz bu saç modeli, hem tepeden uygulanabilir hem de ensede toplanabilir. Her gün kolaylıkla uygulanabilecek bir model olduğu için iş hayatınızda kurtarıcı olabilir.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler