GÜZELLİK - SAÇ Altın Küre'de en dikkat çekici saç aksesuarları Bu yıl Altın Küre kırmızı halısı protesto amaçlı baştan aşağıya simsiyah giyinen oyuncularla bir ilke imza attı. Ünlü oyuncuların stillerinin yanı sıra farklı ve yenilikçi saç aksesuarları da dikkatlerden kaçmadı. İşte sizin için seçtiklerimiz... 12 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
09.01.2018
Banner

“13 Reasons Why” dizisinin oyuncusu Langford, yana attığı dalgalı saçları ile Hollywood’un eski yıldızlarına selam göndermiş. Genç oyuncunun bu klasik saçlarındaki sürpriz ise arka tarafında kullandığı yıldız şeklinde ışıltılı tokalar oldu. 

Gecenin en şık isimlerinden Jessica Biel, alttan topladığı saçlarıyla kıyafetiyle uyumla romantik bir hava yaratmış. Ancak Biel’e arkadan baktığımızda siyah kurdeleyle dinamik bir form kazandırılmış farklı bir at kuyruğu görüyoruz.

“Stranger Things” dizisinin genç yıldızı Sadie Sink, tam yaşına yakışır bir saç stiliyle geceye katıldı. Sadie’nin at kuyruğuna tutturulan siyah kadife kurdele bu sezonun en sevilen saç aksesuarı olacak şimdiden duyuralım!

Ünlü oyuncu da düşük, dağınık topuzunu siyah kadife bir kurdeleyle hareketlerinden isimler arasında…

Ronan, ilk bakışta kısacık saçlarıyla sizi yanıltabilir. Kameralar saçının arkasına yoğunlaştığında ise metalik kurdeleyle yapılmış, kıyafet ve makyajıyla uyumlu fütüristik bir topuz karşılıyor bizi.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler