GÜZELLİK - SAÇ 2018 kışının en trend saç renkleri Yeni bir sezonla birlikte saçlarınızda farklı bir hava estirmeye hazır mısınız? Bu kış trend olan saç renklerini sizler için araştırdık. 30 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
24.11.2017
Banner

Özellikle bu yaz saçlarda en trend renk olan rose gold dediğimiz altın pembe, çilek sarısı tonlarını sadece saç uçlarında kullanmak ön planda olacak.

Daha çok bahar ve yaz aylarında tercih ettiğimiz sarı tonlarındaki balyajların yerini kışın karamel renginde tam da soğuk havalara yakışan gölgeler alıyor.

Son olarak Kim Kardashian’la karşımıza çıkan bu renk, içinde mavi alt tonları bulunan ve uçlara doğru açılarak gümüş tonlarında bir sarıdan oluşuyor. Bu soğuk ton adeta bir karlar kraliçesini çağrıştırıyor.

Metalik sarı size fazla iddialı geliyorsa Emma Stone’dan ilham alarak bu sıcak tonlu sarıyı tercih edebilirsiniz. Bu sarıya tonundan dolayı ‘tereyağına’ benzettiklerini de ekleyerek komik bir not da düşelim! Eğer kışın koyu tonlar yerine daha canlı ve açık renkleri istiyorsanız deneyebilirsiniz.

Farklı renkler denemeye cesaret edemeyenler için ise en güvenli seçenek siyah bu kış trend renkler arasında yer alıyor. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler