GÜZELLİK - SAÇ 2016 yazına damga vuracak 5 saç rengi Kendimizi sahilde veya bir havuz kenarında bulmaya çok az kaldı! Eğer saçınızda yeni bir değişiklik yapmayı düşünüyor ve yazı yeni trend saç renkleriyle karşılamak istiyorsanız bu rehber yazımız tam size göre. 10 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
30.04.2016
Banner

Platin sarı daha asi ve rock’n roll bir görünüm için gümüş tonlarıyla birleşiyor ortaya bu parlak, ışıltılı sarı tonu çıkıyor. Özellikle buğday tenlilere çok yakışacağını düşünüyoruz.

Şık bir görünüm arayanlar Rihanna’nın mat siyah saçlarını deneyebilir. Ayrıca doğal seç renginiz koyuysa bakımıyla bir o kadar az uğraşırsınız.

Kahveye çalan kızıl tonu bu sene festivalden festivale koşacakların bir numaralı tercihi olacaktır. Eğer kumral saçlıysanız ve saç renginizi biraz olsun açmak istiyorsanız tamamen sarıya boyatmak yerine bu yeni trend rengi deneyebilirsiniz. 

Altın sarısı saçlar özellikle havaların da ısınmasıyla her zaman daha çekici gelebilir. Ancak bu yıl daha beyaz sarı tonunun yılı. Bu kremsi renk her cilt tonuna da uygun.

Koyu tonlardaki saçınız için tamamen rengini değiştirmeden yenilik arayışındaysanız Selena Gomez’in kestane tonlarındaki balyajı tam size göre. Saçınızda doğal bir ‘güneş öpücüğü’ etkisi için balyaj saçınızın ortasından başlayarak uygulanmalı. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler