GÜZELLİK - PARFÜM Yılbaşına özel parfüm önerileri Yılın son günlerinden hala yılbaşı hediyesi almayanlar için kış aylarına çok yakışacağını düşündüğümüz parfümleri derledik. İster kendinize ister sevdikleriniz için ‘mis’ kokulu bir hediye almaya ne dersiniz? 39 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
30.12.2016
Banner

Victoria’s Secret, bu yılkı defilenin resmi kokusunu oluşturdu. İçeriğindeki Fransız Selvisi, gece açan yasemin ve beyaz çam kozalağı notalarıyla bu taptaze kış kokusu bu sezon içinizi ısıtmaya ve sizi Paris’te minik bir tura çıkarmaya hazırlanıyor. (50 ml-269 TL)

Yasemin notaları ve uyarıcı sümbülteber ile kadınsı ve ferah bir koku sağlayan parfümde, tonka ve kakao notaları da öne çıkıyor. Parfümün özel tasarım şişesi ise tüm övgüleri hak ediyor. (50 ml-329 TL)

Gucci Guilty’nin içine hafifçe yabani çilek katılmış olan orijinal kokusu şimdi orta notasında çiçeksi imza olan leylağın sütsü ve narin etkisine de sahip. Öte yandan misk alt notası da çıplak tenin nemli havasını temsil ediyor. (50 ml-285 TL)

Klasikleşen bu koku şimdi zengin meyve notalarıyla daha enerji dolu. İçeriğindeki erik, pembe sümbül ve pembe yasemin yapraklarının enerjisiyle öne çıkıyor.

Parfüm, kavrulmuş kakao ve Tonka fasülyesini vanilya-bademin zengin kokusu ile birleştiriyor. Elmas şekilli şişe ve rose champaigne renkli parfüme sahip Boss The Scent for Her’ün şişe kapağı gerçek altın içeriyor. (50 ml-273 TL)

Daha fresh, daha ışıltılı Bamboo’da Akdeniz turunçgillerinin doğal meyvemsiliği en üstte bulunuyor. Yumuşak aynı zamanda yoğun feminen beyaz çiçeksi orta notalar nemli çiçek yapraklarıyla aydınlanırken, Bamboo EDP ‘nin orijinal yapısına sadık kalıyor. (50 ml-259 TL)

Kahve çekirdeği, sandal ağacı ve beyaz misk notaları taşıyan parfüm özellikle bir gece parfümü olarak öne çıkıyor. (50 ml-310 TL)

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler