GÜZELLİK - PARFÜM

Romantik parfüm önerileri

İster hediye olsun, ister kendiniz için… Bu Sevgililer Günü aşkınızı özel kokularla harekete geçirin. Sizler için romantik parfümleri seçtik.

profil
BT Ekip
14.02.2018
Romantik parfüm önerileri

Sevgililer Günü’nün en çok hediye edilen çiçeği gül, kokusuyla hiç şüphesiz en romantik kokulardan biridir. Gül kokulu parfümlerde bu özel günde en çok tercih edilenlerden. Gucci’nin Bulgar güllerinden yapılan Guilty Absolute Pour Femme, paçuli yağı ve böğürtlen notasıyla modern kadınların tercihleri arasında yer alıyor. Eğer daha klasik bir koku arıyorsanız yine güllerden ilham alan Miss Dior ya da yenilenen Chanel No.5’i tercih edebilirsiniz.

Daha kadınsı ve pudralı bir koku için ise tavsiyemiz Jean Paul Gaultier’in Scandal parfümü oluyor. Alttan gelen misk kokusu sizi kendine aşık edecek.

Çiçeksi kokuları bir kenara bırakıp daha kadınsı, derin ve yoğun bir parfüm arayışınıza çözüm Versace Crystal Noir olabilir. Zengin ve bağımlılık yapan baharatlı ve Hindistan cevizli parfüm sizi kesinlikle mutlu edecek! Versace’ye alternatif ise Tom Ford Private Blend Vanille Fatale… Safran, tütün ve kahve notalı bu parfüm özel hissetmek isteyenler için birebir!

Parfüm her ne kadar klasik ve basit bir hediye gibi düşünülse de aslında bir hayli kişisel ve üzerine düşünülmesi gereken bir hediye seçeneğidir. Bu nedenle bizim tavsiyemiz uzun süreli bir birlikteliğinizi varsa, karşınızdakini iyi tanıyorsanız parfüm hediye etmeyi düşünebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki
Haberler