GÜZELLİK - PARFÜM Bu yazın 10 favori parfümü Yazın gelmesiyle birlikte sadece kıyafetlerimizi değil, kullandığımız parfümleri de değiştiriyoruz. Yazın resmi olarak gelişini müjdeleyen Haziran ayında ağır, kışlık kokular yerine daha hafif ve çiçeksi kokuları tercih etmek istiyoruz. Bu yazın gözdesi, ferahlatıcı kokularla karşınızdayız. 16 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
05.06.2016
Banner

Nilüfer, kivi ve mandarin kokularıyla aradığınız fresh yaz kokusu olmaya aday. Uygun fiyatlı ve meyve kokulu bir parfüm arıyorsanız tam size göre olabilir.

(75 ml-65 TL)

Ağırlaşmayan ve bütün gün taze duran bir koku arıyorsanız Bobbi Brown sizin için bir tane hazırlamış. Sizi kumsallara alıp götürücek bu parfümün içinde, yasemin, deniz tuzu ve misket limon aromaları bulunmakta.

(50 ml-155 TL)

Gucci’nin, Grace Kelly için yaptıkları eşarptan esinlenip ürettikleri bu parfüm manolya çiçeği kokusuyla büyüleyici bir hava katıyor. Kalıcılığıyla ve ferahlığıyla sizi yaz boyunca mutlu edebilir.

(100 ml- 226 TL)

Dior’un bu kokusu, üst notalarında çiçek kokusuna yer verirken alt noktalarında ise vanilya ve bergamot gibi odunumsu kokulara da yer veriyor. Bu zengin birleşim, yazın bile ağır kokulardan vazgeçmeyenler için birebir.

(150 ml-627 TL) 

Mandalina, limon yaprakları, kavun ve frezya gibi egzotik kokuları içinde barındıran bu parfüm hem kadın hem erkekler için ideal bir tercih olabilir. Unisex bu parfüm sizi meyve kokularıyla ferahlatacak.  

(100 ml 160 TL). 

Canlandırıcı bu parfüm nilüfer, nergis, papatya çiçekleri gibi aromaları içinde bulunduruyor. Çiçek kokuları favorinizse düşünmeden alabileceğiniz bir yaz parfümü.

(75 ml-392 TL)

Kalıcılığı ve tazeliğiyle kendinden çokça bahsettiren bu koku, yazın hem uzun süre dayanıklılık sağlıyor hem de canlandırıcı etki yaratıyor.

(90 ml- 276 TL)

Jennifer Lopez’in tasarladığı bu parfüm üst tonlarda portakal kokularına yer verirken alt tonlarda ise vanilyalı bir etki bırakıyor. Kokusu kadar, ışıklı şişesi de dikkat çekiyor.

(100 ml 160 TL)

Private Collection’ın en yeni üyesi, kakule gibi baharatlı kokularla yasemin gibi çiçek kokularını birleştirebilir harika bir parfüm. İçindeki hindistan cevizi yağı aroması plaja gidip güneş banyosu yapma isteğinizi ortaya çıkarıyor. Bu yaz başınızı döndürecek.

(50 ml- 705 TL)

Ahududu, çikolata ve vanilya üçlüsünün mükemmel birleşimi olan Selena Gomez imzalı bu parfüm, biraz daha ağır kokular sevenler için ideal.

(50 ml-123 TL)

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler