GÜZELLİK - PARFÜM BT Ekip seçti: En sevdiğimiz parfümler BT Ekip bu kez yeni bir parfüm arayışında olanların ya da yılbaşı yaklaşırken parfüm hediye etmek isteyenlerin imdadına yetişti. Ekip olarak en sevdiğimiz parfümleri bu listede derledik. Favori parfümünüzü yorum olarak paylaşmayı unutmayın! 5 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
16.11.2017
Banner

Elie Saab Girl of Now saf portakal çiçeğinin ve acı badem özlerinin damıtılmasıyla Ormond çiçeğinin ılık notaları ile ortaya çıkmış. Bu parfümün en cezbedici noktası ise şişesinin tasarımı oluyor. İnsanın clutch niyetine eline alıp, akşam yemeğine çıkası geliyor. Elie Saab'ın aksesuarlarından ödünç alınan bu çiçek tasarımı parfümü almak cezbedici ilk neden! 

Parfümde kalıcılık sizin için esas noktaysa bu parfüm kesinlikle bunu sağlıyor.  Şipre, Frenk Üzümü ve Misk'in birleşimiyle 3 koku ailesini birleştiriyor. İlk sıktığınızda ağır gelse de sonrasında koku oturuyor ve gün boyu muhteşem bir his bırakıyor. 

Bu parfüm şuana kadar kullandığınız hiçbir parfüme benzemiyor. Kendine has çok değişik bir kokusu var. İçinde bulunan çikolata ve vanilya kokuları çiçek kokularıyla harmanlanıp çok değişik bir koku ortaya çıkarıyor. Ayrıca çok kalıcı olması da  bu parfümün vazgeçilmez olmasının en büyük nedeni!

Dior Addict parfümü kış aylarında daha sıcak ve yoğun kokuları tercih edenler için oldukça ideal. Çiçek ve baharat notalarından oluşan bu parfüm oldukça feminen bir koku olmakla beraber uzun süreli kalıcılığı sayesinde tercih ediliyor.

Çiçeksi ve odunsu kokuları seviyorsanız bu parfümü tercih edebilirsiniz. Portakal, yasemin çiçeği ve sedir ağacının uyumu aynı zamanda gün boyu kalıcılığı sayesinde vazgeçilmez parfümleriniz arasında girebilir.

Hem şekerli hem çiçeksi bir parfüm olan Black Orchid ilk sıkıldığında turinçgil kokusu bırakıyor. Ardından tende tarçın, vanilya ve hindistan cevizi notaları kalıyor.  Meyveli, şekerli kokuları seviyorsanız Tom Ford'un bu parfümünü tercih edebilirsiniz.

Lancome'un bu parfümü uzun süre kalıcılığı ile dikkat çekiyor. Bütün gün koştursanız bile koku uçup gitmiyor. Ayrıca gündüzden geceye her an rahatlıkla da kullanabileceğiniz, ağır olmayan bir parfüm. Parfüm tamamen çiçeksi kokulardan oluşuyor.

Yaz ve kış rahatlıkla kullanılabilen parfüm hem kadınlar hem de erkekler için üretilmiş. İçerisinde bergamot, yasemin, lavanta, misk amber notaları bulunduran parfüm günün her anında teninize taze ve temiz bir dokunuş bırakıyor. Kalıcılığı ise orta seviyede. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler