MODA - DÜĞÜN Prens Harry ve Meghan Markle'ın peri masalı Beklenen gün geride kaldı. Prens Harry ve ABD'li aktris Meghan Markle dünyaevine girdi. Düğünden tüm detaylar yazının devamında... 16 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
19.05.2018
Banner

100 binden fazla kişi düğünün gerçekleştiği Winsdor'da Prens Harry ve Meghan Markle'ı bekledi. 

Meghan Markle'ın babası Thomas Markle, sağlık nedenlerinden dolay düğüne katılamayınca Markle düğünün gerçekleştiği şapele tek başına girdi. Markle'a en yakında arkadaşının ikiz çocukları duvağını taşıyarak yardım etti. 

Markle'a kliseye girdikten sonra Prens Charles katıldı ve Prens Harry'e kadar yanında eşlik etti.

Meghan Markle'ın gelinliği hakkında aylardır süren söylentiler de son buldu. Markle'ın Stella McCartney ya da Ralph&Russo ile çalışıcağı iddia ediliyordu. Ancak sürpriz bir isim tasarımın arkasında çıktı. Kısa bir süre önce Givenchy'nin baş tasarımcısı seçilen Clare Waight Keller, Markle'ın gelinliğini tasarlayan isim oldu.

Açık yakalı, uzun kolllu, beyaz ipek gelinlik modern dokunuşları ile dikkat çekiyor. Givenchy tarihinin ilk kadın baş tasarımcısı olan Clare Waight Keller'i Markle'ın özellikle seçtiği belirtiliyor. 5 metre uzunluğundaki etkilileyici duvağında Milletler Topluluğu'nun sembolleri işlenmiş.

Meghan Markle'ın gelin çiçeği de özel bir anlam taşıyor. Çiçekler Prens Harry tarafından Kensington Sarayı'nın özel bahçesinden elleriyle toplanmış.

Markle'a Kraliçe Elizabeth tarafından ödünç verilen pırlantalarla kaplı tacı Kraliçe Mary'e ait, 1932 yapımı.

Kraliçe tarafından Sussex Düşesi ilan edilen Meghan Markle ve Prens Harry, bir saati aşan törenin ardından halkı selamlamak için Winsdor Kalesi'nin tura çıkarak halkı selamladılar.

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler