MODA - TASARIMCILAR
Kuralları cesurca yıkanlara: Puma Velvet Rope Puma'nın yeni kadın koleksiyonu Velvet Rope, sonbaharı karşılamayı hazırlanıyor. Kampanyanın yüzü olarak ise karşımıza Didem Soydan çıkıyor.
Beklemeyi mi tercih ediyorsun? Yoksa etrafa yaydığın özgüvenle kalabalıktan ayrılıp yaşadığın ana sahip çıkmayı mı? Didem Soydan ile karşımıza çıkan Velvet Rope koleksiyonu bu soruları soruyor.

Bu sezonun koleksiyonunu oluşturan tasarımlar, kadınlara tüm kuralları cesurca yıkarak ve içgüdülerini takip ederek kendilerine dair en güçlü yanlarını keşfetmeleri için ilham veriyor.

Velvet Rope koleksiyonu, her türlü ortamda özgüven aşılayan bir tasarım anlayışını, performans özellikleri taşıyan malzemelerle bir araya getiren günlük giyim ve antrenman ürünleri içeriyor. Kullanılan renk paleti, sonbahar tonlarıyla metalik dokuları bir araya getiriyor. Güçlü likradan yumuşak kadifeye, kullanılan materyallerin tümü günün her anında en iyi performansı sağlıyor.

Koleksiyon, geçtiğimiz yılın sonbahar aylarında başlayan ve büyük ses getirmeye devam eden ‘BU SENSİN’ kampanyasının devamı niteliğini taşıyor. Farklı alanlardan güçlü kadınları bir araya getirmeyi hedefleyen kampanya, bu kadınların cesaret ve özgüven hikayelerini anlatarak ilham vermeyi hedefliyor.

Sonbahar-Kış 2017 Velvet Rope koleksiyonu Eylül ayından itibaren Puma mağazaları ve seçkin satış noktalarında satışa sunulacak.

Advertisement
Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler