MODA - ÜNLÜLER Haftanın ünlü stilleri Bu haftanın öne çıkan ünlü stillerini sizler için seçtik. Detaylar yazının devamında... 33 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
11.03.2018
Banner

Meghan Markle, Dünya Kadınlar Günü'nde Birmingham’da asil ve klasik stiliyle büyüledi. Paltosu J Creq, pantolonu Alexander Wang, kazağı ise All Saints tasarımı. 

 

Allison Wiliams, Santa Monica’da katıldığı ödül töreninde Andrew Gn imzalı bir elbiseyle boy gösterdi. Elbisenin çiçek aplikeleri ve kemerindeki püskül detayları demode durmuş. 

 

Alicia Vikander, Londra’da gerçekleşen 'Tomb Raider' galasında Louis Vuitton tasarımı bir elbiseyle katıldı. Elbisenin çiçek desenleri romantik bir hava katmış.

 

Sophie Turner, Paris Moda Haftası kapsamında gerçekleşen Lous Vuitton defilesinde kırmızı deri bir elbiseyle boy gösterdi. Elbisesi Louis Vuitton tasarımı. Elbisesini minik siyah bir çanta ve siyah botlarla tamamlayarak feminen şık bir stile imza atmış. 

 

Emma Stone, Paris Moda Haftası kapsamında gerçekleşen Lous Vuitton defilesinde desenli elbisesi ve siyah blazer ceketiyle boy gösterdi. Kıyafetleri Louis Vuitton tasarımı. Stone, uzun çizmelerle stilini tamamladı.

 

Michelle Williams, Paris Moda Haftası kapsamında gerçekleşen Lous Vuitton defilesinde Louis Vuitton tasarımı kıyafetleriyle boy gösterdi. Beyaz elbisesi, paltosu ve beyaz botlarıyla sade klasik bir stille göz kamaştırdı.

 
Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler