MODA - DÜĞÜN Abartıdan uzak doğal düğün stilleri Her şey bir düğüne ne giyeceğimize karar verirken yaşanılan panikle başlıyor. Her düğün mekanın kendine özgü bir havası olduğu gibi, yazılı olmayan da giyim kuralları vardır. Bu kurallara uygun kıyafet ve aksesuar tercihlerinde bulunarak şık bir stile imza atabilirsiniz. İşte sizin için derlediğimiz ipuçları... 20 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
26.07.2018
Banner

Abartıdan uzak ama şık olan çiçekli elbiseler yaz düğünleri için oldukça doğru bir seçim.

 

Her ne kadar beyaz dantellerden uzak durmanız gerekse de pastel ve renkli dantel elbiselere romantik bir düğün sitli ortaya koyabilirsiniz. 

 

Düğünde canlı renkler tercih etmek varken siyah giymekte ısrarcıysanız, mutlaka renkli aksesuarlarla stilinize hareket katın.

 

Her zaman temel ihtiyaçlarınız için küçük bir çanta yanınıza alın. Hem elbisenize eşlik edecek bir aksesuar hem de telefon, küçük bir ruj, küçük biz cüzdan gibi eşyaları yanımızda taşımayı kolaylaştırır.

 

Sadece birkaç saat sonra dans pistinde ayağınızdaki ayakkabılardan son derece rahatsız olmaktan daha ızdıraplı bir şey yoktur. Diğer tüm ayakkabılardan daha fazla dans edebileceğiniz rahat yüksek topuklu ayakkabıları bulun.

 

Kıyafetinizle bir etki yaratmak istiyorsanız, göze çarpan aksesuarlar seçin.  Ancak burada dikkat etmemiz gereken abartıdan uzak durmak. Kolye, küpe, bileklik hepsini takmak yerine bir tane şık bir aksesuar seçmekte fayda var.

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler