MODA - ÜNLÜLER 3 ünlü ismi buluşturan gece Los Angeles’ta düzenlenen 9. Governors Awards gecesinde stilleri ile en göze çarpan isimleri sizler için derledik. 18 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
13.11.2017
Banner

Jennifer Lawrence gecede Alexander McQueen tasarımı crop top dediğimiz göbeğini açıkta bırakan bir üst ve aynı koleksiyondan uzun bir eteğini kombinleyerek boy gösterdi. Lawrence gece için seçtiği siyah eteğin geniş fırfır detayları ile stiline asil bir hava kattı.

Emma Stone gece için Louis Vuitton imzalı beyaz bir yelek elbise seçti. Sade şıklığı ile tanınan Stone bu gece yine abartısız, sade bir görünümü tercih etti.

Allison Williams geceyi baştan aşağı siyah bir stil ile büyüledi. Williams, Brandon Maxwell imzalı kadife yırtmaç detaylı elbisesi ve Paul Andrew stilettoları ile asaletini konuşturdu. Stilini tamamladığı Neil Lane mücevherleri göz kamaştırdı.

Angelina Jolie Governors Awards gecesinde ışıltılı stili ile büyüledi. Elisabetta Franchie pırıltılı aplike detaylı elbisesiyle abartılmamış bir şıklık ile göz kamaştırdı.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler