GÜZELLİK - MAKYAJ Yenilenen yüzüyle Rouge Dior Peter Philips tarafından yeniden geliştirilen Dior’un ruj serisi Rouge Dior yenilenen formülü ve renkleriyle makyaj severlerin karşısında. Buse Terim, Türkiye’den bu rujları ilk kez deneyecek isim oldu. 44 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
17.11.2016
Banner

Dior Makyaj Yaratıcı ve İmaj Direktörü Peter Philips’in dokunuşuyla, Rouge Dior şimdi de günümüz kadınlarının gülüşünü aydınlatmak üzere kendini yeniden keşfediyor.

Rouge Dior bu kez saten bitişli paletini yeni ultra mat bitişli paletle zenginleştiriyor. Rouge Dior formülü, mat ya da saten bir bitiş için, optimal rahatlığı ve kalıcı bir tutuşu hedef alan “dudak-bakımı” malzemelerinin birleşimini içeriyor. Natürel nemlendirici mango yağı konsantrasyonunun yanı sıra deniz rezenesi bulunduruyor. Hem mat hem de saten bitişte, kuru dudaklar ve renklerde dağılma olmaksızın, 16 saatlik bir rahatlık sağlıyor.

Yeni tasarımıyla eğlenen Rouge Dior şimdi de ele daha sağlam ve zarif oturan çarpıcı taze metalik bir ambalaj sunuyor.

Renklerin için kaybolun

Peter Philips, rujları yenileme sürecinde modaevinin tarihinden ilham aldı. Mat kırmızılar, tutkulu mercanlar, nude tonlar ve tatlı pembeler bu koleksiyonda sizi bekliyor. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler