GÜZELLİK - MAKYAJ Yeni nesil makyaj: Dudak yağları Yaz aylarının yaklaşmasıyla çok sevdiğiniz ruj ve dudak parlatıcılarınızı geride bırakmaya ne dersiniz? Bugün sizleri yeni bir trend olan renkli dudak yağları ile tanıştırmak istiyoruz. Dudak yağları besleyici içerikleri sayesinde dudaklarınıza hem bakım yapıyor hem de doğal bir ışıltı veriyor. İşte sizin için seçtiğimiz 4 farklı dudak yağı… 25 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
04.05.2016
Banner

Juicy Shaker, çift fazlı yapısı sayesinde dudaklar hem capcanlı renge bürünüyor, hem de besleyici yağ içeriğiyle dudaklara bakım yapıyor. Yapış yapış bir his bırakmayan bu besleyici renkli dudak yağı, dudaklarınıza gün boyu bakım sağlıyor. İçeriğindeki kızılcık yağı dudakların koruyuculuğunu üstlenirken, şeftali çekirdeği yağı dudaklarınızı yumuşatıyor. (69 TL)

İçeriğindeki karite yağı ile dudakları beslerken aynı zamanda nemlendiriyor. Yağlı dokusu sayesinden ıslak bir görünüm veriyor. 7 farklı şeffaf renkle dudaklara parlak bir görünüm kazandırıyor.

Bu besleyici yağlar içeren ruj, dudaklara renk verirken formülündeki kayısı çekirdeği jojoba yağlarıyla dudaklardaki kuruma hissini ortadan kaldırıyor. Kısacası hem bakım yapıyor hem de gün boyu kalıcı renkli dudaklar ortaya çıkarıyor. (98 TL)

Clarins’in jelimsi formdaki dudak bakım yağının içinde jojoba ve fındık yağları bulunuyor. Sürdüğünüz andan itibaren dudaklarınızdaki yumuşaklığı fark edeceksiniz. Dudaklarınızda dolgun ve parlak bir görüntü sağlıyor. (73 TL)

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler