GÜZELLİK - MAKYAJ Yaz öpücüğü: 8 yeni bronzer önerisi Tatilin ardından, 'güneş öpücüğünü' şehre de taşımak için bronzer'ların ışıltısından yararlanabilirsiniz. Sizle için 8 bronzer seçtik. 22 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
24.07.2018
Banner

Yağlı ciltlerin de rahatlıkla kullanabileceği bronzer pudranın içeriğinde hindistan cevizi, mango özü bulunuyor, mat bitişli bir kullanım sunuyor.

 

3 farklı tonu bulunan bronzer, hafif pırıltılı tanecikleri ile doğal bir ışıltı bırakıyor. SPF 15 koruma faktörü bulunan ürün içeriğinde kullanılan E vitamini ile dikkati çekiyor.

 

Tende hiçbir turuncu alt ton bırakmadığı iddiasını taşıyan bronzer, hafif altın ışıltılı bir makyaj sunuyor. 3 farklı tonundan birini tercih edebilirsiniz.

 

Yağsız yapısı, yarı mat görüntüsü ile bu ürün, yüzünü güneşten koruyup, ışıltıyı hissetmek isteyenler, bronzluğunu arttırmak isteyenler ve yüz makyajında biraz daha kontur isteyenler için birebir.

 

Mineralli pudra içindeki pigmentlerle yüzde güneşle yıkanmış hissi bırakıyor. Dilerseniz kontürleme için de hatlarınızı belirginleştirmek için kullanabilirsiniz.

 

Doğal ışığı hapsederek mat bir bitiş sağlıyor ve kusurlara nüfuz ederek doğal bir görünüm veriyor. Yumuşak ve ipeksi ince yapısı sayesinde ciltte kolayca dağılırken kadifemsi bir görünüm sağlıyor. Ciltte maske gibi durmuyor.

 

Cildinizde biraz renk ve parlaklık istiyorsanız, bezelye büyüklüğünde bir parça alarak cildinize uygulayabilirsiniz. Işıltılı bir bronzluk arayanlar tercih edebilir. Ürünün likit formda olduğunu hatırlatalım.

 

Kremsi yapıdaki formülü sayesinde daha doğal bir görünüm bırakıyor. Sadece yüzünüze değil, boyun ve dekolte bölgenize de uygulayabilirsiniz.

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler