GÜZELLİK - MAKYAJ Urban Decay'den yaz ışıltısı Urban Decay'in yaz sezonu için hazırladığı yeni ürünlerinden dikkat çekenleri sizler için derledik. 22 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
02.06.2017
Banner

Markanın ikonik ruj serisi Vice’tan ilham alınarak tasarlanan bu top-coat seri adeta rujunuz için bir cila görevi üstleniyor. Jel-krem formülündeki ürünü rujunuzun üzerinden geçerek parıltılı ve metalik bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca altındaki ruju sabitleyerek uzun süre kalıcı olmasını sağlıyor.

Genellikle toz formda karşımıza çıkan renk düzenleyici bu kez her amaca yönelik farklı renkleriyle likit formda karşımıza çıkıyor. Hafif formülüyle cilde kolayca yediriliyor ve aydınlık bir görünüm sağlıyor.

En inatçı, suya dayanıklı makyaj ürünlerini çıkarma garantisi veren makyaj temizleyicisi parafin içermiyor içeriğinde E vitamini bulunduruyor. Geride yağlı bir his bırakmayan formülüyle cildi hızlıca nemlendiriyor.

4 renkten oluşan aydınlatıcı paleti, toz yapıda gibi görünse de cilde kremsi bir yapıda nüfuz ederek doğal bir aydınlık görünüm oluşturur. Uzun süre kalıcılığı ve farklı renkleriyle öne çıkıyor.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler