GÜZELLİK - MAKYAJ Sonbahara özel ruj önerileri Kozmetik markalarının yepyeni sonbahar koleksiyonlarından makyaj severlerin en çok ilgisini çeken elbette rujlar. Peki sonbaharda nasıl renkler tercih etmeliyiz? Rahatlıkla kullanabileceğiniz sonbahar rujlarını sizin için araştırdık. 23 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
14.10.2016
Banner

Bowling temasından esinlenerek oluşturulan koleksiyon, birbirinden bağımsız 6 tonda mat ruj içeriyor.

Bowl Me Over: Kahveden koyu bordoya dönük, kırmızı alt tonlu bir renge sahip olan ‘retro matte’ yapıdaki ruj sınırlı sayıda üretildi.  

Sonbahar lansmanında oldukça dikkat çeken mat ruj koleksiyonuna yeni renkler ekleyen Sephora’nın 10 numaralı The Way I Am ruju, mor yansımalı bordo tona sahip. Sonbahar makyajlarının klasiği koyu dudaklarda çok sevilen bir renk olacağına eminiz. 

Kalıcılığı ve mat duruşuyla ikonlaşan bu likit rujlar özellikle nude renkleriyle dikkat çekiyor. Fırçalarıyla kolay bir sürüm sunan ve farklı cilt tonlarına uyum sağlayan Pastel rujlardan 15 numarayı sonbaharda severek kullanabilirsiniz.

100 farklı renkte ve 6 farklı yapıda ruj içeren Vice koleksiyonunu piyasaya sunan ünlü markanın yoğun pigmentli ve özellikle metalik yapıdaki rujları çok dikkat çekiyor.

Conspiracy: Metalik yapıda, kahve tonlarındaki ruj, bu sonbahar kış döneminde sıklıkla göreceğimiz metalik makyaj trendine başarıyla uyum sağlıyor.

Sınırlı sayıda üretilen ve 2 farklı renk barındıran sonbahar koleksiyonuna ait bu rujlar altın renkli klasik Dior kaplarıyla çok şık görünüyor.

065 Golden: Yoğun sedefli ve kremsi yapısını, metalik efektiyle nude şıklığında bir arada sunan bu ruju, sonbahar-kış döneminde birçok makyaj stilinde kullanabilirsiniz.

Likit mat ruj koleksiyonunda geniş bir renk seçeneği sunan markanın rujları, dudakları kurutmadan rengi sabitliyor ve tamamen mat bir görünüm sunuyor. 11 numaralı pembe alt tonlu, doğal görünüme sahip kahve ruju, yoğun göz makyajı yaptığınız günlerde tercih edebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler