GÜZELLİK - MAKYAJ Meghan Markle'ın güzellik ürünleri İngiliz Kraliyet Ailesi'ne katılmaya hazırlanan Meghan Markle, oyunculuk kariyerinde ilerlerken güzellik rutininde kullandığı ve elinden düşürmediği ürünleri verdiği röportajlarda paylaşıyordu. Biz de bu ürünlerin izini sizler için sürdük. 28 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
22.03.2018
Banner
Getty Images Turkey

Bir zamanlar "Suits" dizisinin başrolüyken güzellik rutinini paylaşan Meghan Markle, yüzündeki çilleri kapatmamak için fondöten kullanmaktan kaçındığını söylüyor. Bunun yerine yüzüne sağlıklı bir ışıltı katan Laure Mercier'ın bazını kullanıyor. 

Yüzünde sadece belli noktalara fondöten uygulayan Markle, bu işlem için Beautyblender süngeri tercih ediyor.

ABD'li oyuncu dolgun ve kıvrımlı kirpiklerinin sırrını ise bu maskarayla açıklıyor. 

Sıkılaştırıcı etkisiyle en favori vücut losyonu olduğunu belirten Markle, özellikle uygun fiyatlı olması nedeniyle çok sevdiğini belirtiyor.

Bu saç bakım yağı özellikle tropik kokusuyla Markle'ın gönlünü çalmış. Aynı zamanda saçına ışıltı veriyor ve yumuşatıyor. 

Bu pembe tonlarında allığı doğal bir ışıltı verdiği için hem günlük hayatından hem de çekimler sıranda kullanıyor.

Günlük hayatında çok az makyaj yaptığını ifade eden Markle, maskara, allık ve hafif bir rujla görünümünü tamamladığını belirtiyor. Bu rutinin en önemli parçası ise YSL'in kapatıcısı. Markle bu kapatıcının kolayca tenine dağıldığını ve çok yorucu bir günün ardından bile hala canlı ve uyanık gösterdiğini vurguluyor. 

Prens Harry'nin müstakbel eşi, eğer gece dışarı çıkacaksa kahve tonlarında içinde minik ışıltılar içeren bu göz kalemini kullanıyor.

Markle'ın nereye giderse gitsin yanından asla ayırmadığı ürün ise çay ağacı yağı. Küçük bir kesikte, sinek ısırığında ya da sivilcelenmede hemen elinin altın bulunuyor. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler