GÜZELLİK - MAKYAJ Koyu renk ruj nasıl sürülür? Keskin dış hatları ve pürüzsüz duruşuyla koyu renk rujlar kış aylarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Koyu kahve ve bordolarla makyajınızı boyutlandırırken kendinize farklı bir tarz oluşturabilirsiniz. Peki koyu renk ruj nasıl sürülür? Öncesinde ve sonrasında dikkat etmeniz gereken püf noktaları sizin için araştırdık. 9 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
29.10.2016

1.       Dudak peeling’i: Rujun dudaklarınızda pürüzsüz bir doku oluşturması için öncesinde dudaklarınıza peeling yapmanız şart. Mağazalarda satılan peeling ürünlerini kullanabilir ya da evde kolayca kendi peeling’inizi hazırlayabilirsiniz. Gerekli olan tüm malzemeler zeytinyağı, bal ve toz şeker. Sonrasında peçete veya kulak çubuğu yardımıyla dudaklarınızdaki ölü deriden kurtulun.

2.       Dudağı nemlendirin: Peeling sonrası dudaklarınız normalden çok daha hassas ve kuru olacaktır. Bir balsam yardımıyla dudaklarınızı iyi nemlendirmeyi unutmayın. Dudağınız yeterli nemi kazandıktan sonra fazlasını peçeteyle alabilirsiniz.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler