GÜZELLİK - MAKYAJ Kirpikleriniz için doğru maskara nasıl seçilir? Hacimli mi? Uzun mu? Yoksa dolgun mu? Dünyanın en pahalı ve en iyi maskarasına sahip olsanız da ihtiyacınıza uygun fırçayı kullanmadıktan sonra çabalarınızın hiçbir anlamı olmaz. Sizler için doğru maskara fırçası seçme rehberi hazırladık. 7 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
29.08.2017
Banner

Eğer hacimli kirpikler istiyorsanız kalın ve sık aralıklarla kaplı fırçaya sahip bir maskara tercih etmelisiniz. Yoğun aralıklarla dizili kılları sayesinde tüpteki ürünü iyice alır ve kirpiklerinizi kavrayarak dağıtır.

Kirpiklerini daha uzun göstermek isteyenlerin seçimi ise ince fırçalı maskaralar olmalı. Bu gibi fırçaya sahip maskaraların amacı kirpikleri kökten uca kolay kavrayarak boyunu uzatmasıdır.

Kirpiklerinizin boyu eşit değilse ürünün tüm kirpiklerinizle buluşturabilmek için kıvrımlı fırçalı maskaralardan yardım alabilirsiniz.

Daha dolgun ve tek tek ayrılmış kirpikler için huni şeklindeki fırça ihtiyacınızı karşılayacaktır.  Üstteki ince ucu sayesinde kirpik köklerinize kolayca ulaşabilir, alt kirpiklerinize maskarayı kolayca uygulayabilirsiniz. Fırçanın geniş tarafı ise dolgun ve dramatik bir görünüm kazandırıyor.

En popüler maskara fırçasını özellikle istediğiniz görünüme kat kat sürerek ulaşıyorsanız tercih edebilirsiniz. Bu özel şekli sayesinde maskarayı eşik miktarda dağıtıyor, kirpiklerde topaklanma yapmıyor. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler