GÜZELLİK - MAKYAJ Kate Middleton daha genç görünmek için ne yapıyor? Geçtiğimiz Ocak ayında 35’inci yaşını kutlayan Cambridge Düşesi Kate Middleton, ilerleyen yaşıyla birlikte makyaj görünümünde köklü bir değişikliğe gitti. Middleton, daha genç görünmek için nasıl bir makyaj uyguluyor, yaptığı değişiklikler neler yazının devamında…. 45 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
31.05.2017
Banner

Kate Middleton’ı bir zamanlar eyeliner’sız görmek neredeyse imkansızdı! Göz kapağında ve göz içinde kalem kulanan Düşes bu alışkanlığıyla yakın zamanda vedalaştı. Zaman zaman far kullanan Middleton artık karşımıza daha aydınlık ve genç bir göz makyajıyla çıkıyor. Makyaj sanatçıları ilerleyen yaşlarda koyu renkli göz makyajından kaçınılması konusunda uyarıyor. Koyu renkler hem sizi yorgun gösterecek hem de makyaj dağılarak koyu halkaların oluşmasına neden olacaktır. Göz çevrenizi concealer ya da aydınlatıcılarla aydınlatmayı deneyin. Daha dinç ve genç bir görünüm sağlayacak.

Middleton’ın eski fotoğraflarını inceleyince bugünlerde mat bitişli bir fondöten yerine ışıltılı bir fondöten tercih ettiğini görüyoruz. Işıltılı ve hafif formüllü fondötenler sizi daha genç ve enerjik gösterir.

Kate Middleton’ın eski fotoğraflarına baktığınızda vurucu pembe yanakları hemen göze çarpar. Son yıllarda Düşes allık kullanımını azalttı ve toz allık yerine krem allık kullanmaya başladı. Toz allığının bıraktığı yoğun renk yerine krem allıkla daha taze ve doğal bir görünüm yakalıyor.

Bakımlı ve genç bir cildin başlıca sırrı cildinizi nemlendirmektir. Kate Middleton da bunu başarıyla gerçekleştiriyor. Ayrıca sadece yüzünün yağlanan bölgelerine pudra uyguluyor. Gereksiz pudra uygulamak yüzünüzü kurutur ve kırışıklarınızı doldurarak sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösterir.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler