GÜZELLİK - MAKYAJ Kaşları güzelleştiren en iyi 8 ürün Kaşlar, bu sezon hiç olmadığı kadar ön planda. İnce ya da kalın, doğal ya da daha belirgin, etkileyici ve karakteristik… Sizin seçiminiz hangisi? Farklı isteklere göre birbirinden farklı kaş şekillendirme ürünlerini sizler için derledik. 21 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
20.10.2016
Banner

Kiko kaş ürünleri konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Diğer markalarda sıklıkla gördüğümüz kaş paleti ve kaleminin yanı sıra kaş sabitleyici kalemi, kaş jeli ve adeta bir keçeli kalemi andıran kaşınızı kolayca renklendirmeye yardım eden ‘marker’ kalemiyle doğal görünümlü kaşlar vaat ediyor.

Tüm kaş renkleri için ideal olan maskara, kaşlara dolgunluk kazandırırken kolayca şekil almalarını sağlıyor. Otomatik kaş kalemi, ideal kaş yayı çizilmesine, içinin doldurulmasına yardımcı oluyor, kalemin arkasında yer alan fırça ise kaşlara şekil veriyor.

Sephora’nın yapılandırıcı kaş jeli yeni nesil jel formülüyle kaşlara sürüldüğünde hacim veriyor ve onları yapılandırıyor. Üstelik su geçirmez ve uzun süre kalıcı. Köpük dokulu ucu kaşları sabitliyor, yeniden şekillendiriyor ve renklendiriyor. 4 farklı renk seçeneğiyle doğru rengi bulmanız kolaylaşıyor.

Markanın küçük bir çanta içinde gelen kaş şekillendirme kitinin içerisinde bir adet kaş jeli ve iki adet fırça bulunuyor. Suya dayanıklılık konusunda iddialı olan ürün kaşları doldurup belirginleştiriyor.

Benefit yeni sezonu yepyeni bir kaş setiyle karşıladı. Farklı kaş şekillendirme isteklerine göre farklı kitler sunan koleksiyonun içinde şekillendirme şablonundan, dolgunlaştırıcı kaleme ve sabitleyiciye kadar değişik ürünler mevcut.

Uygun fiyatlı bir seçenek olarak karşımıza çıkan Nyx kaş jeli, suya dayanıklı özelliği ve uzun süre kalıcılığı ile öne çıkıyor. Ayrıca seride 5 farklı renk seçeneği bulunuyor.

Beş farklı renk seçeneği bulunan Wunder Brow, kolayca uygulanabilen bir kaş jeli... En büyük özelliği ise bu görünümü günlerce koruyabilmesi.

Etkileyici görünümlü kaşlar yaratmak için gerekli olan tüm malzemeler,  Koton Beauty kaş şekillendirme seti içerisinde yer alıyor. İçerisinde bulunan mini kıl fırçaları ile istenilen kaş şekli yaratılırken, sünger fırça sayesinde istenilen tonda farlar kolayca kaşa uygulanabiliyor.  

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler