GÜZELLİK - MAKYAJ Hacim veren 6 maskara önerisi Daha hacimli ve uzun kirpiklerin peşindekilere, takma kirpik etkisi arayanlara öne çıkan 6 maskarayı derledik. Yorumlarda önerilerinizi paylaşmayı unutmayın! 40 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
17.07.2017
Banner

Eğer kısa kirpiklere sahipseniz fiberli fırçası sayesinde kirpikleri tek tek ayırıyor ve uzatarak hacimli bir görünüm kazandırıyor.

Uygun fiyatıyla da en sevilen maskaralardan olan bu ürün, fırçasıyla kirpikleri kökten uca uzatıyor. Parlak bir siyah bitiş sağlayan maskara kirpiklerinizi daha yoğun göstererek hacim veriyor.

Asimetrik fırçası, kısa ve uzun fiberleri sayesinde her kirpiği kaplıyor ve ekstra hacim sağlıyor.

S şeklindeki kıvrımlı fırçasıyla en küçük, kısa kirpiklerinize dahi erişerek tek tek ayırıyor, uzatıyor ve o aradığınız hacimli bakışları sağlıyor.

Hafif formüllü maskarayı birkaç kat kirpiklerinize uyguladığınızda takma kirpik etkisi yaratıyor. Kirpiklerde asla ağırlık bırakmıyor.

Kökten uca kirpikleri kavrayarak ekstra hacim sağlayan maskaranın en büyük artısı ılık suyla kolayca çıkması. Eğer kat kat maskara sürme alışkanlığınız varsa ilk kattan sonra maskaranın hızlı bir şekilde kuruduğunu da fark edeceksiniz.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler