GÜZELLİK - MAKYAJ Gwen Stefani'nin ikonik rujları bu koleksiyonda Gwen Stefani, Urban Decay ile başlattığı iş birliğine devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda satışa çıkan Gwen Stefani far paletinin ardından sırada dudak kalemleri, allık, kontür paleti ve tabii ki ünlü şarkıcının olmazsa olmazı ikonik rujları var. 12 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
04.02.2016
Banner

Yıllardır sarı saçları ile kullandığı iddialı makyajları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Gwen Stefani Urban Decay ile yeni bir koleksiyona imza atıyor.

Kırmızı rujundan ödün vermeyen Stefani’nin Urban Decay için çıkardığı yeni koleksiyonda öne çıkan parça ruj koleksiyonu oldu. Rujlarda hakim renkler kırmızı ve tonları.  Oldukça kremsi yapıda, suya dayanıklı ve kalem şeklindeki bu rujlar sınırlı sayıda üretiliyor. Ayrıca rujların içinde jojoba yağı ve E vitamini bulunduğundan besleyici özellikleri de var.

Far paletiyle başlayan Gwen Stefani-Urban Decay serüveni artık kapsamlı bir koleksiyondan oluşuyor. Koleksiyonda, sekiz ruj, 5 dudak kalemi, allık ve kontür paleti de mevcut.  Ayrıca paketlerin dizayn kısmında da Stefani büyük bir merakla çalışmış. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler