GÜZELLİK - MAKYAJ Grammy'den güzellik detayları Dünyaca ünlü birçok ismin katıldığı renkli ödül töreninden öne çıkan makyaj ve saç detaylarını inceleme altına aldık. 12 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
29.01.2018
Banner

Üzerinde siyah dantelden, kabarık bir siyah elbise ile törene katılan Lady Gaga, elbisesinin ihtişamına yakışır kalın eyeliner'lı, yer yer simli bir göz makyaj tercih etmiş. Kullanılan makyaj ürünleri Mark Jacobs markasına ait. Lady Gaga büyük sürprizini ise saçlarına saklamış. Ünlü yıldızın iki yandan, bir ortadan olmak üzere 3 balık sırtı örgüsü arkadan toplanmış. Aradaki boşluk ise korseyi andıracak bir şekilde siyah iple birleştirilmiş. 

Genç yıldız, derin bir ayrımla yana attığı saçlarını renkli bir makyajla tamamlamış. Steinfeld, makyaj görünümünde gözlerine yoğunlaşmış. Tek tek ayrılan kirpiklere mavi dumanlı bir göz makyajı eşlik ediyor. Bronzer ile de yanaklarını belirginleştirmiş.

Rita Ora Grammy gecesinde Hollywood'un eski ikonlarından ilham almış. Eğer sizin de saç dipleriniz çıktıysa Ora gibi saçlarınızı geriye doğru tarayarak, hafif bir dalgayla zarif bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ünlü şarkıcının dikkat çeken kırmızı ruju ise Rimmel markasının mat serisinden 'Plum This Go' rengi...

Rihanna şaşırtmayarak makyajında sadece kendi markası Fenty Beauty'nin ürünlerini kullandı. Rihanna gözlerinde yılın rengi moru başarılı bir şekilde kullanmış. Bu ışıltılı makyajına koyu kahve ruju eşlik ediyor.

2 yıl önce 'sıfır makyaj' akımını başlatan Alicia Keys, davetlere ve çekimlere makyajsız katılıyor. Keys, bu trendi devam ettirmekte ısrarcı... Biz de doğal güzelliğin destekçisi olarak ünlü şarkıcıyı gecenin en iyi görünümleri arasına seçtik.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler