GÜZELLİK - MAKYAJ Dior ile yok gibi makyajın sırları Maria-Grazia Chiuri'nin hayatındaki ilk Dior koleksiyonu için her zaman olduğu gibi kuliste makyajlar Peter Philips'e emanetti. Philips, koleksiyondan yola çıkarak tamamen doğal görünümlü ve aydınlık bir makyaj stili tercih etti. Dior defilesinden ilham alarak yok gibi makyajın detayları yazımızda. 44 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
10.10.2016
Banner

Bu görünümde, mükemmel parlaklığı vurgulayan ten rengi ön planda. Peter Philips, yedi adımdan oluşan bir rutini şöyle betimliyor: "O parıltılı etkiyi elde etmek için, öncelikle Diorskin Forever & Ever Wear Bazı uyguladım ve daha sonra Diorskin Forever Sıvı Fondöteni kullandım. Ardından, parlaklığı ortadan kaldırmak için Diorskin Forever & Ever Control pudrayı uyguladım ve gözaltlarına birkaç Flash Luminizer dokunuşu ekledim,  Fix It ile düzeltmeler yaptım. Son olarak, hafif ve taze bir renk eklemek için elmacık kemiklerinin üzerine hafifçe "Rising Pink"te Diorskin Nude Air Colour Gradation serpildi."

“Coral" Colour Gradation paletinden en açık renkli far göz kapağına uygulandı. Gözleri daha büyük göstermek için gözlerin içine bej rengi bir kalem sürüldü. Bitirici dokunuş olarak, Diorshow Iconic Overcurl rimelin açık renkli bir örtüsü üst kirpiklerin uçlarına uygulandı. Kaşlar, doğal zarif bir görünüm için Diorshow Brow Styler ile tanımlandı.

Doğal ve sade dudaklar için öncelikle Lip Sugar Scrub uygulandı. Daha sonra şeffaf bir parlaklık sağlayan Lip Glow Pomade sürüldü.

Defilenin en vurucu stillerinden biri de saçlardı... Guido Palau tarafından tasarlanan saçlar genç bir havaya sahipti ve yüzü ortaya çıkarıyordu. Saçlar, sade bir şekilde, önde küçük yüksek bir topuz ile birlikte kafanın arkasında enseden topuza kadar örülmüştü

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler