GÜZELLİK - MAKYAJ Dior ile ışıltılı makyajın sırları Peter Philips, Dior İlkbahar-Yaz Haute Couture koleksiyonunda karşımıza çıkan içten ışıltılı ve doğal makyajın hazırlık aşamasını anlattı. 49 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
09.02.2017
Banner

Hafif cilt makyajını Peter Philips şöyle açıklıyor: "Bu ultra parlak ve doğal Glow efektini elde etmek için çok fazla doku istemiyorum. Cildin ince dokusunu muhafaza etmeye ihtiyacım vardı, bu nedenle Diorskin Forever & Ever Wear Primer'i baz olarak uyguladım, sonra Dior Forever Perfect Cushion fondöten uyguladım. Sonrasında yanakları Diorblush 756 ve 876 no açık pembelerinin bulutuyla süsledim. Son olarak, stratejik noktalarda incimsi bir ışık elde etmek için Diorskin Nude Air Luminizer n°001 dokunuşlarını uyguladım: kaş kemiği, burun köprüsü, Cupid yayı.”

Peter Philips, "gözlerin Diorshow Mono n°317 "Metaphore" ve Diorshow Khôl n°529 bej serisiyle birleştirilmiş, maskarasız ve soluk göz kapakları ile çıplak" olduğunu vurguluyor. Peter Philips, "gözlerin Diorshow Mono n°317 "Metaphore" ve Diorshow Khôl n°529 bej serisiyle birleştirilmiş, maskarasız ve soluk göz kapakları ile çıplak" olduğunu vurguluyor. 

“Dudaklar yeni Lip Sugar Scrub ile düzeltilmiş, daha sonra hafifçe Dior Addict n°550 Lacquer Stick "Tease" ile geliştirilmiştir; bu da alt dudağın ortasına hafifçe dokunmuştur. Uygulamayı hafif tuttuğunuzda, kremsi dokusu ve şeffaf parlaklığı ile dudaklara dolgun bir görünüm verir. Dudaklar duyusaldır ancak oldukça doğal etkisini sürdürür.”

Guido Palau tarafından tasarlanan saçlar, Raffael öncesi dönemden etkilenerek tasarlanmış. Dalgalı ve uzun saçlar gevşek bırakılmış veya arkadan bağlanmış.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler