GÜZELLİK - MAKYAJ Buse Terim'in 5 favori maskarası Göz makyajı yaparken olmazsa olmazım maskaralar. Bu konuda çok seçici olduğumu söylemeliyim. Hemen bütün yeni ürünleri denemeye çalışmakla beraber bugüne kadar en severek kullandığım maskaraları sizin için sıraladım. 41 PAYLAŞIM
profil
Buse Terim
01.09.2016
Banner

Chanel'in maskarasını bundan iki sene sene keşfetmiştim. Keşfettikten sonra da uzun süre başka maskara kullanamadım. Kirpikleri yıpratmadan, topak topak bir görüntü oluşturmadan, ve fazlasıyla volum vererek çok güzel gösteriyor. Son iki senedir favorim bu rimel, ciddi bir hayranlıkla kullanıyorum. Ben siyah rengini kullanıyorum ama aynı rimelin kahverengi ve gece mavisi renkleri de mevcut. 

Bobbi Brown'un en çok satan ürünleri arasında yer alan bu maskaranın en önemli özelliği fırçası. Bu fırça sayesinde tüm kirpiklerinizi tek tek yukarı doğru kıvırabiliyorsunuz. Aynı zamanda bu rimeli kullandığınızda 8 saat kalıcılık vaad ediyor. Chanel'den sonra ikinci favorim. 

Çekim makyajlarının en çok tercih edilen maskalarından. Bende bir kapak çekimim sırasında bu rimeli keşfetmiştim. Benefit Roller Lash Amerika'da ödül bile almış. İçerisinde B5 vitamin olan ve makyaj çantamda üçüncü tercih olarak kullanmayı sevdiğim rimellerden. 

MAC'in genel olarak maskalarını çok seviyorum. Ama bu MAC rimelleri arasında en sevdiğim. Bu rimelle hem üst hem alt kirpiklerime rimel sürebiliyorum. Bazı rimeller öyle kalın yapılıyor ki alt kirpikler için farklı bir maskara kullanmanız gerekebiliyor. Bu maskaranın en sevdiğim özelliği bu yüzden İki fırçalı olması.

Lancome'un ikonikleşmiş ve efsaneleşmiş maskaralarından biri. Fırçasının kıvrık olması en ayırıcı özelliklerinden. Bu tip fırça kirpikleri ayrı ayrı ve tek tek formlarına göre rimel sürebilmenizi sağlıyor. Kullanmayı sevdiğim rimellerden en son tercihim de bu. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler