GÜZELLİK - MAKYAJ BT Ekip seçti: Aydınlatıcı BT Ekip olarak özellikle bu yaz makyajlara damgasını vuran aydınlatıcılardan en beğendiklerimizi seçtik. Sizin favoriniz hangi aydınlatıcı? Yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın. 17 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
07.07.2017
Banner

Makyajında doğallıktan yana olanlar için parlak, simli aydınlatıcılar yerine hafif doğal bir ışıltı katan ve kalıcı olması için toz yerine yapısı krem olan bu aydınlatıcıyı tercih edebilirsiniz.

3 farklı tonu bulanan toz formundaki ürün hem makyajı tamamlıyor hem de cildin daha doğal ve parıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. (20,50 TL)

Hem yapısı hem de verdiği doğal parlaklık ile günlük makyajda özellikle yaz dönemi şakaklarınıza, burun ve dudak üstüne uygulayarak sağlıklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Eğer siz de çok fazla simli ürünler sevmiyorsanız ve daha doğal duracak ama kendini de belli edecek bir ürün arıyorsanız Watts Up ideal! (189 TL)

Kremsi formda bir aydınlatıcı olduğu için ciltte kalıp gibi durmuyor, doğal bir şekilde istediğiniz bölgeleri parlatıyor. Kalıcılığı orta seviyede, 2 farklı renk seçeneği bulunuyor. (24,25 TL)

Özellikle kuru ciltlerin bayılacağını düşündüğümüz bu ürün kesinlikle ağırlık yapmıyor. Hızlı emiliyor ve cildi çok iyi nemlendiriyor. Makyaj sonrası elmacık kemiklerine uygulayınca fresh bir görüntü veriyor. Dilerseniz makyaj bazı olarak da yüzünüze uygulayabilir, fondöteninizin içine karıştırabilirsiniz. (145 TL)

Yüksek pigmentli ve kremsi formdaki aydınlatıcı Benefit'in Watts Up'ına muadil olarak gösteriliyor. Ciltte yağlı bir his bırakmıyor, en önemlisi simli bir görüntüyle aydınlatmak yerine saten bir parlaklık veriyor. (29,99 TL)

Az miktarda bir uygulamayla yanaklarda güneş ışığı etkisi yaratabilirsiniz. Uzun süre kalıcılığı diğer aydınlatıcılardan kendisini ayırıyor. Ancak miktarını her zaman kontrollü kullanın bizden uyarması! (89 TL)

 

 

Pudra formundaki aydınlatıcı kalıcılığı ve çoklu kullanım alanı seçeneği ile ön planda... Göz altı, elmacık kemiği ve dekolte makyajınızda kullanabilirsiniz. Özellikle yağlı ciltler tercih edebilir. (23.90 TL)

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler