GÜZELLİK - MAKYAJ 5 yeni maskara önerisi Siz de makyajında maskarasız yapamayanlardansanız bu yazımız tam size göre! Yeni çıkan ya da artık bir klasik olan maskaraları sizler için yakından inceledik. 18 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
18.03.2017
Banner

Kirpikleri kökten uca kadar, uzunlaştıran ve kalınlaştıran fırçanın etkisiyle kirpikler kolayca kıvrılıyor ve bakışlar daha göz alıcı bir hal alıyor. Hacim veren maskara arayanlar şans verebilir. Siyah, kahverengi, mavi, mor ve turkuaz  renkleri var.

Yenilenen kavisli kıl fırçasıyla doğrudan kirpik çizgisine oturan 2000 Calorie Curl Addict maskara, hafif yapısı ve kolay kullanımıyla kökten uca kıvrımlı ve dolgun kirpikler yaratmanızı sağlıyor. Gün sonunda kolay temizleniyor.

Kıvrımlı fırçasıyla kirpikleri kökten uca kıvıran ve hacim kazandıran bu maskara topaklanma yapmıyor. Gün içinde dökülmelere neden olmuyor. Bahar koleksiyonunda yer alan petrol mavisi rengine bir şans verebilirsiniz. 

Kirpiklere hacim veren maskara asimetrik fırçası, kısa ve uzun fiberleri sayesinde her kirpiği kaplıyor. Uygun fiyatlı olması ise artı puan kazandırıyor.

Art Deco mimariden esinlenerek altın renginde kabıyla karşılıyor sizi bu maskara! Özel fırçasıyla en kısa kirpiklerinizi bile kaldırıp kıvırıyor. Bordo ve siyah rengi bulunan maskara gün boyuncu kalıcı, dökülme ve topaklanma yapmıyor.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler