EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT Ekim konserlerine hazır mısınız? Yaz bitti, Eylül ayı sonbahara adaptasyonla geçti. Güneşi uğurladık yerine yağmurları selamladık. Okullar başladı ve iş temposunda şimdiden kaybolmaya başladık. Kaybolmayın! Çünkü BT Ekip size Ekim ayının getirdiği konserlerden bahsedecek. Favori etkinliğini seç, kendine vakit ayırmaya hazırlan! 25 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
27.09.2016
Banner

Açık Hava Tiyatrosu bu defa yaza veda konserleri ile heyecanlandırıyor. Yalın, Şebnem Ferah, Teoman, MFÖ ve Kenan Doğulu’nun yer alacağı konserler serisi 6 Ekim’de başlıyor ve 16 Ekim’de sona eriyor. Bu yaz son defa Harbiye atmosferini solumak için kaçırılmayacak fırsat diyebiliriz! 

Dünyanın en önemli besteci ve piyanistlerinden Havasi Landmark, dünya turnesiyle Türkiye’ye geliyor. Zorlu PSM’de 23 Ekim’de gerçekleşecek Havasi konserinde, müziği dinlemek kadar izlemeyi, görsel şovları sevenler için de etkileyici bir performans bekliyor. Piyano solo, rock davulları, yaylı sazlar orkestrası ve misafir sanatçılarla zengin bir gösteri olacak.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi Mix Festival ile 30 Eylül-01 Ekim tarihleri arasında minik ama farklı konseptlerde iki gün boyunca müziğe doyabileceğiniz festivale hazırlanıyor. Müzik sahnelerimizin en genç ve yetenekli simlerini yabancı gruplarla bir araya getiriyor. Farklı sahnelerde, Ceza’dan Büyük Ev Ablukada gibi gruplara farklı konserlerin yer alacağı festivalde ayrıca plak pazarlarına uğrayıp, sergilerde gezebileceksiniz ve partilere dahil olabileceksiniz. Cuma akşamından Cumartesi akşamına kadar keyifli vakit geçirmek isteyenler için harika bir alternatif olabilir.

Türkiye’nin en uzun soluklu festivallerinden biri olan Akbank Caz Festivali’nin 26’ncısı 12 Ekim’de başlıyor. Çeşitli mekanlarda gerçekleşecek olan festival caz müzik severlerin kalbini çalmaya hazırlanıyor. Bu yılın yıldız isimlerinin başında iki Grammy ödüllü, caz müziğin efsanevi ismi Ron Carter, Golden Strike Trio isimli orkestrasıyla İstanbul’da sahne alacak. Festivalin bir diğer önemli sanatçısı ise soul müziğin sevilen ismi Imany.

Rock müzik severler Rock Off ile müziğe doyuyor! 1 Ekim Cumartesi günü saat 13.00’da başlayacak olan festivalde üç saatlik özel performansı ile Duman, Ceylan Ertem, Pinhani, Adamlar ve Sahte Rakı sahne alacak.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler