EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT Dawson's Creek oyuncuları yıllar sonra aynı karede Bir zamanların çok sevilen gençlik dizisi "Dawson's Creek", 20. yılına özel tüm oyuncuları ile birlikte Entertainment Weekly dergisinin kapağında yer aldı. 9 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
29.03.2018
Banner

Katie Holmes, Michelle Williams, Joshua Jackson ve James Van Der Beek... Bugün birçok farklı dizi ve filmde gördüğümüz, ödüller kazanan ve birer moda ikonuna dönüşen bu isimler kariyerlerine 1998'te başlayan gençlik dizisi "Dawson's Creek" ile adım atmışlardı. 

İlk bölümü 20 yıl önce yayınlanan bu gençlik dizisi için tüm oyuncuları bir araya geldi "Entertainment Weekly" dergisi için poz verdi. Katie Holmes, uzun bir aradan sonra New York'ta gerçekleşen çekim için "Hepimiz ara ara karşılaşıyorduk ancak aynı anda bu kadar uzun süreli bir araya hiç gelmemiştik" ifadelerini kullandı.

Dizide Jen Lindley'i canlandıran Michelle Williams ise dizinin başarısını şu sözlerle açıkladı: "Dawson 90'larda büyüyenler için bir zaman kapsülü olacak. Büyürken sizi etkileyen bir şey olursa sonsuza kadar sizinle kalır."

 

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler