EĞLENCE - KIRMIZI HALI Ünlü isimleri buluşturan gala Time dergisi tarafından seçilen dünyanın en etkili 100 isminin belirlendiği liste birkaç gün önce yayınlanmıştı. Bu kez dünyaca isimler geleneksel Time galasında buluştu. 9 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
26.04.2017
Banner

Ünlü oyuncu duru güzelliğiyle bir kez daha kırmızı halıda büyüledi. Robbie bu özel gece için Prada imzalı küçük renkli taşlarla süslü bir uzun bir elbise tercih etmiş.

Derginin en etkili 100 isminden biri seçilen şarkıcı geceye Zuhair Murad’ın geçtiğimiz sezonundan bir elbiseyle katıldı. Üst kısmı tülden oluşan derin göğüs dekolteli elbisenin etek kısmında da bolca yırtmaç bulunuyor.

Blake Lively, Time 100 galasına eşi Ryan Reynolds ile birlikte katıldı. Marchese imzalı elbise tül detayları ve çiçek işlemeleriyle adeta sezonun tüm trendlerini bir araya toplamış. Lively şüphesiz gecenin en şık isimlerden.

Azzedine Alaïa imzalı siyah kırmızı bir elbise giyen süper model, saçlarını her zaman olduğu gibi açık bırakmış. Saçlarını arkasına atan Campbell, elbisesinin dramatik omuz detaylarını ön plana çıkarmış.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler